Akademia „Młodzi Bogaci”

Pieniądze obecne w każdej dziedzinie naszego życia. W dzisiejszych czasach młody człowiek wychodzi ze szkoły, zakłada konto bankowe, ma kartę kredytową, ale nie wie jak obracać się w świecie finansowym – edukacja formalna nie przekazuje nawet podstawowej wiedzy o finansach.

Liczba osób zadłużonych gwałtownie wzrasta, młodzież staje się celem wielu instytucji finansowych. Dzieci już od najmłodszych lat powinny uczyć się jak obchodzić się z pieniędzmi, jednak rodzice i szkoły często nie uczą dzieci tego, jakie kroki podjąć, by stawać się bogatszym. Młodzi ludzie nie mają nawet podstawowej wiedzy w zakresie finansów – zarządzania, oszczędzania i zarabiania. Tę lukę w procesie rozwoju stara się wypełnić akademia ,,Młodzi Bogaci” prowadzona przez grupę progresywni.eu oraz stowarzysznie YourChoice.

Chcemy szkolić dzieci i młodzież w wieku od 14 do 20 lat. W tej grupie wiekowej młodzież coraz częściej boryka się z problemami finansowymi – nastolatkowie muszą zacząć zarządzać swoim budżetem. Człowiek w tym wieku rozgląda się za nowymi źródłami finansowymi i spotyka się
z problemem budowania swojej przyszłości pod względem wyboru pracy.

Najbliższe szkolenie organizowane będzie 01.04.2017 r. (sobota) o godzinie 12:00 w Auli VII Budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej informacji http://progresywni.eu/mlodzi-bogaci/
Dołącz do wydarzenia na facebooku i bądź na bieżąco! https://www.facebook.com/events/278520832578182/