Akademia „Młodzi Bogaci”

Pieniądze obecne w każdej dziedzinie naszego życia. W dzisiejszych czasach młody człowiek wychodzi ze szkoły, zakłada konto bankowe, ma kartę kredytową, ale nie wie jak obracać się w świecie finansowym – edukacja formalna nie przekazuje nawet podstawowej wiedzy o finansach.

[…]

We want you in Your Choice!

Ropoczynamy nabór członków do naszej organizacji. Jesteś otwartą, kreatywną osobą która wierzy, że do odważnych świat należy? Dołącz do nas. Wśród członków i członkiń prowadzimy obecnie rekrutacje na projekty do Azerbejdżanu, Bułgarii oraz Włoch. Możliwe, że i Ty zostaniesz jednym/jedną z uczestników/uczestniczek. Prosimy zainteresowanych o wiadomość przez FB lub na email kontakt@yourchoice.com.pl

Akcja kup koszulkę – wesprzyj schronisko

Drodzy, chcemy zachęcić was do dołaczenia kolejnej akcji koszulkowej Możecie wspomóc naszych podopiecznych kupując koszulkę bądź torbę z pięknym nadrukiem! Zapraszamy na poniższe podstrony sprzedażowe. http://nadrukomat.com/przygarnij-zwierzaka-schronisko-swinoujscie.html http://nadrukomat.com/przygarnij-zwierzaka-kotek-schronisko-swinoujscie.html http://nadrukomat.com/przygarnij-zwierzaka-piesek-schronisko-swinoujscie.html Każda koszulka to 20 zł na cele prowadzenia schroniska, każda złotówka znaczy dla nas bardzo wiele. Liczymy na Was! Akcja potrwa od dzisiaj do końca listopada. Dołącz Read more about Akcja kup koszulkę – wesprzyj schronisko[…]

Chcę by politycy bardziej interesowali się zdaniem młodzieży. Dlatego biorę udział w konsultacjach Stowarzyszenia „Your Choice”

W ramach Dialogu Usystematyzowanego z Młodzieżą (centralnie koordynowany proces wspólnego wypracowywania rozwiązań w polityce na rzecz młodzieży przez wysokie instytucje i samą młodzież wszystkich krajów UE) odbywają się właśnie (do 14 lutego) konsultacje społeczne, w których młodzież może wypowiedzieć się na kluczowe dla niej tematy!
[…]