16 grudnia 2014

O nas

Stowarzyszenie Your Choice to młoda organizacja pozarządowa, istniejąca od 2014 roku. Tworzymy organizację ludzi młodych, kreatywnych, ambitnych, przedsiębiorczych, nieustannie rozwijających się i pełnych pasji do działania. Aktualnie stanowimy grupę kilkunastu osób, która ciągle się powiększa! Wśród nas znajdują się młodzi przedsiębiorcy, wolontariusze, pracownicy samorządowi, studenci czy uczniowie liceów. Wszystko, co dotychczas osiągnęliśmy, zawdzięczamy swojej ciężkiej pracy, determinacji, ciągłemu ulepszaniu naszych projektów oraz owocnej współpracy z Partnerami.

Na dzień dzisiejszy działamy w woj. Zachodniopomorskim. Naszą ambicją jest jednak tworzenie projektów ogólnopolskich i międzynarodowych, dlatego w najbliższej przyszłości chcemy rozpocząć współpracę z oddziałami zagranicznymi innych organizacji młodzieżowych.

Obszary, w których działamy to m.in. edukacja, promocja i organizacja wolontariatu, działalność kulturalna, współpraca międzynarodowa, szerzenie postaw obywatelskich.

Głównym celem Stowarzyszenia Your Choice jest wspieranie społeczności lokalnej poprzez jej motywowanie i promowanie aktywnych i prospołecznych postaw. Chcemy edukować i pomagać w zdobywaniu wiedzy poprzez organizację cykli szkoleń i warsztatów, akcji charytatywnych, wymiany międzynarodowe, wolontariat lokalny i zagraniczny. Zadania realizujemy efektywnie łącząc w nich kreatywność, elastyczność i jakość.

Staramy się, aby każda osoba działająca w organizacji uzyskała niezbędne umiejętności i doświadczenie, które poprzez zintegrowany proces rozwojowy, da jej możliwość sprawdzenia się w roli lidera, wzięcia udziału w konferencjach i projektach międzynarodowych oraz bycia częścią wielu wydarzeń kulturalnych w naszym regionie. Pragniemy zapewnić wszystkim osobom chętnym do działania, dostęp do lokalnego i globalnego środowiska opartego na aktywnym zdobywaniu wiedzy i wzmacnianiu postaw obywatelskich.

Stowarzyszenie Your Choice to nie tylko projekty! Pracujemy z pasją i odpowiedzialnie, dbając o swoich członków oraz darząc siebie nawzajem szacunkiem i zaufaniem. Rozwijamy profesjonalną organizację zrzeszającą młodych ludzi z pasją, którzy kształtują siebie i swoje otoczenie.